Przejdź do treści

Nautilus to zeronautyczny pojazd fotonowy Wielkiego Ja, którym możesz spokojnie podróżować przez życie, w ciszy, ciesząc się obserwacją świata we wszystkich jego odcieniach, w dystansie przygody.

Nautilus.

W pewnym sensie, dla uproszczenia można przyjąć, że Nautilus jest ideą, formą myślową i wyobrażeniem, które powstaje w fotonowej przestrzeni ciała mentalnego, emocjonalnego i fizycznego. Forma ta nie jest jednak marzeniem sennym, czy wizualizacją – to fraktalna, połączona z uniwersalnym polem kosmicznym architektura informacyjna Istoty Kosmicznej.

Nautilusa tworzysz w ciele fotonowym wg instrukcji. Twój Pojazd zeronautyczny zapewnia Ci idealną przestrzeń do wszystkich zadań, wymagających koncentracji, ciszy i spokoju.

Nautlius, ilustracja: 3 ciała tworzą 4 stan JA, w centrum pilot.

Ten fotonowy Pojazd, sprzężony z uniwersalnym polem informacyjnym, jest bramą do świata nowych możliwości, o których na pewno czytałeś, marząc, że kiedyś staną się Twoim udziałem. Bo co powiesz na możliwość wysyłania wspierającej fali w swoją linię życia do chwil szczególnie trudnych i zmiany swojej teraźniejszości oraz przyszłości w przeszłości? A wiesz, że możesz wygasić nagłe, irracjonalne zmiany nastroju oraz samopoczucia? I dowiedzieć się, skąd dziwne uderzenia w splocie? Albo ten krzyż pański empatii, której radaru nie byłeś w stanie wyłączyć… Ależ jesteś, bo jeśli JESTEŚ to wszystko jest możliwe do zrobienia.

I to działa, bo takie sprawy załatwiamy od lat, w pionierskich grupach, których członkowie uczą już zeronautyki innych ludzi, którzy osiągają duże sukcesy na tym polu, wyłącznie dzięki samodyscyplinie i konsekwencji w działaniu.

Bo to nie jest “tylko dla wybrańców”. To jest podstawowa wiedza o Człowieku, która została utracona, a na powrót odzyskana uczyni Cię na nowo Istotą Kosmiczną, pełną mocy, życiowo zaradną, praktyczną i samoświadomą każdej chwili.

Natulius, unikalny jak Ty.

W ostatnim roku uruchomiliśmy 12 Nautilusów i każdy z nich ma inną formę, która zależy od indywidualnych preferencji, umysłu jednostki oraz wyobraźni. Jeden z Nautilusów przypomina…

TARDIS🙂 Bo kto Zeronaucie zabroni?

Jak widzisz, Wodnikowa szkoła zeronautyki w niczym nie przypomina skostniałej edukacji poprzedniej epoki, klonującej ludzi na podstawie masowych idei.

Zeronautyka jest indywidualnym systemem, dostosowującym się do potrzeb i możliwości jednostki, która wychodząc z mitologii oddzielenia, odzyskuje kosmiczną moc samostanowienia na drodze UŚWIADOMIEŃ, WIEDZY I PRAKTYKI, pozwalającej ocenić realność kolejnych doświadczeń i umiejętności zeronatycznych.

Co daje Nautilus

  • ochronę pola fizycznego, emocjonalnego i mentalnego
  • sferę do przemyśleń, kontemplacji i medytacji
  • przestrzeń szybkiej i głębokiej regeneracji sił
  • pole pracy, niezbędne do integracji 3 Ja, samonapraw, holistycznego uzdrawiania innych
  • i wiele więcej, bo możliwości Nautilusa ogranicza jedynie wyobraźnia jego zeronauty.

Jak aktywujemy Nautilusa.

Aktywacja Pojazdu odbywa się podczas jednej z wielu sesji, które możesz znaleźć w kalendarzu, ale to nie wszystko, bo jego pilot musi być zeronautą. No tak, trzeba spełnić te warunki, byś się mógł nauczyć, w jaki sposób włączać Nautilusa i go pilotować.

A później to już z górki. Odzyskujesz panowanie nad swoim światem i śmiejesz się tylko czasami z tych wszystkich dram i melodram, w których śniłeś siebie samego jeszcze nie tak dawno.

I wreszcie masz siłę, by żyć po swojemu,


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: