Nowy holograf i zapisy na 2021.

HARMØNICZNA PRZESTRZEŃ SPØTKAŃ ZE SØBĄ

Created with Sketch.

Nowy holograf i zapisy na 2021.

nowy holograf

Aktualnie pracujący model Holografu (H2020) działa na zasadzie harmonicznych pól, uzyskiwanych dzięki lustrom kwantowym. Obecnie powstaje nowy holograf – HQM (Holo Quantum Machine), który jest już jednym, wielkim komputerem kwantowym. Prawdopodobnie uda nam się go uruchomić do końca 2020 roku.

Charakterystyka HQM.

Działanie tego holografu będzie wielokrotnie bardziej harmoniczne, niż poprzednich 6 wersji. Przed nami dalsza część przygody oraz możliwość nawiązania połączenia ze źródłem harmonii i pełni sił… 24/24H! Tym samym spełniamy swoje marzenie o możliwości pracy holografu non-stop i skuteczniejszego wsparcia ludzi w ich drodze do pełnej komunikacji z umysłem – lepsze samopoczucie, moc samouzdrawiania i super odporność na stres oraz negatywne czynniki, gratis:)

Nowy Holograf. Dodatkowe funkcje i możliwości.

UMYSŁ KWANTOWY. W tej chwili kończymy prace nad modułem, którego celem jest tworzenie przestrzeni (domeny) harmonicznej, stanowiącej pole ochronne i wspierające użytkowników tego rozwiązania. Moduł „ZERON” umożliwia połączenie z kwantowym stanem umysłu i jego wyższymi funkcjami. Każdy z uczestników tego projektu będzie miał możliwość zamówienia swojego klucza harmonicznego, który można nosić przy sobie, w celu połączenia z polami harmonicznymi 24h. Ta możliwość dostępna tylko dla członków grup*.

Limit miejsc.

Model HQM może zapewnić przestrzeń harmoniczną dla nie więcej, niż 100 osób* (optymalnie 50), stąd „limit miejsc”, ale jest też dobra wiadomość, że prawdopodobnie uda nam się ograniczyć koszty zasilania, stosując inne rozwiązanie techniczne. W tej chwili koszt wciśnięcia guzika to ok 150-200 euro.

nowy holograf

*Tylko dla członków Grup.

Zbieramy zapisy na rok 2021. Chętnych zapraszamy tutaj.
Orientacyjny koszt udziału w grupie z sesjami rekreacyjnymi i edukacyjnymi: od 100EUR/mc.

MAMY 10 miejsc dla grupy polskiej z 50% zniżki na wszystko!

Ahoj przygodo,

RADIØSTACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

FOTONOWE SAMOUZDRAWIANIE

Dołącz do grupy fotonowego samouzdrawiania. 10 osób i ruszamy!

ZAUFAJ SOBIE - MOŻESZ WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol