Przejdź do treści

Jaki masz obraz siebie?

Z 20 lat naszych badań wynika, że wszystko zależy od stanu umysłu: samopoczucie, los, stan zdrowia. O wszystkim w naszym życiu decyduje obraz siebie – to, co myślimy o sobie.

Powszechny brak wiary w siebie.

W czasach programowanej medialnie beznadziei, wielu ludzi traci wiarę nie tylko w siebie, ale i w swoją przyszłość. A kiedy żyje się w przestrzeni negatywnych przekonań na temat świata i swojego w nim miejsca, znika sens i cel. Przychodzi apatia, spada poczucie sprawczości, więc wiele tematów, jak np. możliwość samouzdrawiania, brzmi jak “bajki”.

Mamy dobrą wiadomość.

To nie bajka, nie poddawaj się tej masowej psychozie. Twój wyciszony umysł ma niezwykłą moc, więc w każdej chwili możesz dokonać pozytywnych zmian!

Jaki masz obraz siebie, takie masz życie!

Z badań wynika, że umysł w wielu aspektach przypomina kwantowy komputer – o efektach jego pracy decyduje oprogramowanie. Umysł pracuje non-stop i tylko od jakości “oprogramowania” (osobistych przekonań) zależy wynik tych operacji.

Człowiek, skoncentrowany na jasnym obrazie siebie, przyciąga do siebie równie jasny los, a posiadacz oprogramowania z negatywną wizją swojej osoby, przyciąga sytuacje, które to potwierdzają. I to prawo pola informacyjnego określa zarówno stan zdrowia, jak i samopoczucie oraz wymiar każdego dnia.

To prawo potwierdza się w życiowym doświadczeniu ludzi, którzy znaleźli w sobie siłę i odwagę, by przeciwstawić się masowej propagandzie beznadziei. Potwierdza ono, że nie ma czegoś takiego, jak brak wiary w siebie. Jest tylko wiara w obraz siebie pełnego mocy i sił do życia lub wiara w negatywne przekonania na swój temat.

Odzyskaj rzeczywisty obraz siebie.

Oczyszczając umysł z negatywnych przekonań, odkrywasz swój unikalny obraz siebie, ukryty pod warstwami negatywnych przekonań ego. Z doświadczeń wynika, że samopoznanie jest najszybszą drogą do odnalezienia pozytywnego obrazu siebie.

Samopoznanie otwiera na:

  • akceptację siebie (swoich różnych myśli, uczuć, emocji i nie blokowanie ich) i dobre traktowanie siebie
  • pozytywne nastawienie do samego siebie
  • pogodzenie się ze swoimi cechami osobowymi (m.in. z wadami i zaletami)
  • uświadomienie sobie tego, jakie naprawdę uczucia w nas tkwią, przyznanie się przed sobą do nich, a nie tłumienie ich
  • niezależność od wpływu opinii innych ludzi
  • określanie realistycznych celów, które są możliwe do osiągnięcia, związane z posiadaną wiedzą, talentami i zasobem i sił, mierzonych na zamiary.

Nowy obraz siebie. Pierwszy krok.

Zapraszamy na sesję specjalną z Fotonem Dom Ja.
W każdej chwili możesz rozpocząć efektywną pracę z negatywnymi przekonaniami. Termin określasz samodzielnie – zarezerwuj dowolną sesję, wpisując w komentarzu do rezerwacji “Dom Ja”. Foton z opisem otrzymasz mailem.

Pamiętaj, jesteś Istotą pełną mocy,
której tylko wmówiono, że tak nie jest!

Zapraszamy!

Nadajemy Dobrą Falę!zdjęcie ilustracyjne:)