Rozbudowa Holografu – wersja H2020.

Rozbudowa Holografu – wersja H2020.

weekend

Za nami ponad 20 lat badań nad technologią harmonicznej fali oraz ponad 10 lat doświadczeń i prac nad Holistycznym Holografem. Rozbudowa holografu trwa. W tej chwili powstaje nowy model – H2020.

Plazma w akcji.

Do tej pory używaliśmy plazmy o małych potencjałach. Obecnie skoncentrowaliśmy się na uruchomieniu nowego modułu plazmowego, który zapewni efektywniejsze działanie Urządzenia. Dzięki nowym rozwiązaniom pogłębią się efekty sesji, zwiększy się moc nadawcza holografu, zniknie limit ilości uczestników sesji. Dotychczasowy limit wynosił 30 miejsc/sesję.

Holokabina.

Równolegle pracujemy nad nowymi interfejsami do odbioru harmonicznej fali, dostępnymi z poziomu Holokabiny. Zmienia się również proces tworzenia i emisji hologramów uczestników sesji. Docelowo, nowe Holokabiny zostaną wyposażone w 9 podstawowych programów do pracy z umysłem w głębszym relaksie.

Nowe sesje w harmonicznej fali.

Z naszych badań wynika, że proces samopoznania i zmian uwarunkowań w polu harmonicznej fali jest w pewnym stopniu automatyczny. Sesje odbudowują rewitalizacyjny potencjał organizmu, pogłębiają relaks i stan wewnętrznego spokoju nawet podczas biernego uczestnictwa, np. podczas snu lub w czasie innego relaksującego zajęcia. Pozytywna zmiana wymaga jedynie zapisania sobie celu sesji, czyli tego, co chcemy osiągnąć w zakresie swojego samopoczucia, zdrowia, czy w przestrzeni życiowych planów.

Oczywiście, można korzystać z sesji w harmonicznej fali w głębszy i bardziej kreatywny sposób.
Elementy praktycznej wiedzy o umyśle stanowią doskonałe uzupełnienie do pracy nad sobą. Dlatego uczestnikom sesji udostępniamy proste i efektywne metody pracy ze sobą podczas sesji w polu harmonicznej fali. Techniki te m.in. pogłębiają wewnętrzny spokój i umiejętność koncentracji, która jest kluczem do odzyskania balansu psychoemocjonalnego i życia w zgodzie ze sobą. Podczas sesji można również korzystać z własnych metod, służących spotkaniom ze sobą, przestrzenią swojej duchowości, kreatywności i źródłami Dobra w sobie.

eXperyment: Holistyczne Uzdrawianie.

W najbliższych miesiącach uruchomimy eXperymentalny program edukacyjny, którego przedmiotem będzie prosta i skuteczna metoda „uzdrawiania na odległość” w polu harmonicznej fali. Metoda wymaga jedynie większej umiejętności koncentracji. Proces harmonizacji potencjałów jest automatyczny. Techniki można się nauczyć w kilka dni, by wspierać siebie, bliskich, znajomych.

Non-profit.

Pamiętaj! Projekt powstał z potrzeby serca, a nie z chęci zysku. Od 20 lat działamy społecznie, poza komercyjnymi zasadami rynku, dzięki czemu zachowujemy pełną niezależność. Projekt rozwija się wyłącznie z donacji od osób prywatnych.

Pomóż nam pomagać:)
Im jest nas więcej, tym mniejszy koszt sesji dla każdego!

Rozbudowa Holografu.

88% funded

Przez 2 tygodnie Holograf będzie wyłączony w celu wprowadzenia zmian konstrukcyjnych. Chcesz wspomóc RadioStację 0Hz, zapraszamy – pomóż nam pomagać:)

Korzystasz, wspierasz, wzrastasz!


 

WPISZ KWOTĘ

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Suma Darowizny 50.00zł

Dziękujemy!

rozbudowa holografu

Stacja ØHz | Wspólnie Nadajemy Dobrą Falę!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol