Światełko rozjaśni Twoje życie!

Światełko rozjaśni Twoje życie!

Światełko to warsztat pracy z umysłem w relaksie. Przygodowa forma zajęć umożliwia odkrycie nowych, nieznanych potencjałów kreacji, poprawę koncentracji i wiele więcej.

AKCJA ZAKOŃCZONA

Światełko to 9 dniowa przygoda z zestawem ćwiczeń i wskazówek, stanowiących swego rodzaju mapę, po której każdy dochodzi do własnego celu. W trakcie cyklu poznasz relaksującą perspektywę życia i nabędziesz nowych umiejętności, dzięki którym wiele przekonań, nawykowych napięć i niepokojów zniknie. Ćwiczenia z programu Światełko można wykonywać również samodzielnie po zakończeniu zajęć, by utrwalić i pogłębić pozytywny efekt.

Praca z umysłem, zaczyna się od zabawy w wyobraźni,
podczas której głębiej poznajemy siebie.


Dla kogo?

Nie dla każdego, ale może właśnie dla Ciebie. Światełko to 9 dni przygody dla ludzi, którzy poszukują:

 • większego spokoju
 • dystansu do stresu
 • poprawy relacji międzyludzkich
 • zrozumienia siebie i innych
 • poprawy koncentracji
 • efektywnych technik osiągania życiowych celów
 • samokontroli w zakresie umysłu i emocji
 • wyższej samooceny i większej wiary w siebie

Na zajęciach dowiesz się:

 • jak korzystać z mocy wyobraźni w osiąganiu życiowych celów,
 • co powoduje dekoncentrację i poczucie braku sił, i jak się przed tym bronić,
 • co to jest psychosmog stresu i jak zbudować swoją odporność na jego wpływ,
 • w jaki sposób kontrolować swoją wrażliwość (empatię), by móc ją świadomie włączać i wyłączać.

W trakcie zajęć poznasz wiele praktycznych, prostych metod osiągania celów, łączących wizualizację, oddech i emocje.

Dlaczego „Światełko” i jak to działa?

Program zajęć Światełko powstał na podstawie interdyscyplinarnych badań z zakresu bio-cybernetyki i kognitywistyki (ang. cognitive science).

Metoda polega na używaniu archetypowego symbolu światła, które jest nadrzędnym elementem, kojarzonym z mocą sprawczą, odnową i siłą życia.

Dla naszego umysłu światło jest więc archetypem „boskiej siły sprawczej”, która w tej hierarchii stoi ponad umysłem. W związku z tym światło posiada w tej hierarchii insygnia oraz atrybuty „władcy”, który może dokonywać zmian w niższych hierarchiach naszego jestestwa – w podświadomości, pamięci, oraz w przestrzeni nawyków i wzorców.

Hierarchiczny umysł.

Program zajęć opiera się na badaniach z zakresu kognitywistyki, które pokazują, że działając z wyższego w hierarchii poziomu „światła stworzenia” możemy dokonać zmian na niższych poziomach naszego umysłu.

Plan dnia wzbogacony o proste ćwiczenia w wyobraźni jest głównym elementem zajęć, integrującym w nas proces pozytywnej zmiany. Doświadczenie sprawczej mocy naszego umysłu (wyobraźni) otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości oraz umiejętności. W ciągu 9 dni uczestnicy zajęć osiągają pozytywną zmianę w zakresie poprawy codziennego funkcjonowania, większego luzu w dystansie do stresu i głębszym poczuciu wewnętrznego spokoju.

Pamiętaj, korzystając z siły wyobraźni,
odzyskujesz realny wpływ na swoje samopoczucie i życie!

Efekty.

1. Oczyszczenie z balastów.
Proces rezonansu z wewnętrznym światłem podczas holistycznych sesji wieczornych jest oczyszczający dla sfery emocji oraz umysłu. Efekty są porównywalne z katharsis, po którym można zacząć wszystko od nowa. Wewnętrzne Światło rozpuszcza każdą ciemną myśl, napędzając jednocześnie każdą ideę, wartą realizacji.

2. Nowe możliwości kreacji swojego życia.
Żyjąc na naturalnym luzie, stajemy się bardziej twórczy, szczęśliwsi, odzyskujemy kontrolę nad umysłem oraz emocjami. Większe zrozumienie siebie wpływa na poprawę relacji z najbliższym otoczeniem. Dzięki przyjemnemu, relaksującemu procesowi przemiany niemożliwe okazuje się możliwe, a wiele nierozwiązywalnych problemów znajduje swoje szczęśliwe zakończenie.

3. Bonusy.
Efektem zajęć jest większy dystans do stresu, zmiana przekonań, traumatycznych wspomnień i uwarunkowań. Są to dodatkowe bonusy, które wspierają harmonijny rozwój Człowieka. Zajęcia polecamy również osobom, które korzystają z pomocy psychologów i coachów.

Pamiętaj, efektywna praca nad sobą, zaczyna się od zabawy w wyobraźni,
podczas której poznajemy własny umysł i samych siebie

 

Od stycznia 2020
zapraszamy
do KØSMICZNego SPA!


Ahoj, przygodo!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę

 

Dodaj komentarz