Kwantowe Miejsce Mocy

Created with Sketch.

Kwantowe Miejsce Mocy

Witamy wśród pionierów nowych możliwości i zapraszamy do unikalnego w skali świata projektu technologicznego, który otwiera na możliwość osiągania poszerzonych stanów umysłu w kwantowych polach harmonicznych. Co prawda projekt jest z przyszłości, więc na pewno nie dla każdego, ale… może właśnie dla Ciebie:) Zobacz Kwantowe Miejsce Mocy, z którego możesz zacząć korzystać już dziś!

Ostatnie badania

Bogactwo tej technologii i jej możliwości są ogromne, stąd działa kilka grup badawczych, które eksplorują potencjał kwantowych pól harmonicznych w kilku kierunkach – od psychologii po podróże do innych wymiarów nas samych*. Bardzo ciekawe eksperymenty, podczas których prowadzone są badania nad naturą rzeczywistości i kwantowych pól harmonicznych, istnieniem idealnych wzorców harmonii i możliwości uzdrawiania przez połączenie z nimi, oczyszczania umysłu i biopola z dysharmonicznych programów.

Kwantowa perspektywa świata jest niezwykła, bo pokazuje, że wszystko jest zbudowane z kwantów (paczek, kubitów) informacji. Tak więc działanie w mikroświatach, na poziomie pól informacyjnych, umożliwia wręcz cudowną zmianę, o czym piszą uczestnicy sesji.

Nasz kwantowy Holograf tworzy przestrzeń harmoniczną, w której balansują się pola osobiste uczestników sesji na poziomie kwantowym, dzięki czemu dochodzi do harmonicznej przemiany – poprawia się samopoczucie, znikają dyskomforty i wzrasta ilość sił psychicznych i witalnych, a wraz z nimi rośnie też odporność na wszechobecny stres.

Kwantowe Miejsce Mocy

Po ostatniej zmianie architektury Holografu, jedna z grup badawczych przeprowadziła szereg badań pola harmonicznego w nowej wersji, odkrywając, że wiele parametrów tego pola jest zbieżnych z tzw. “miejscami mocy”, np. podwyższony potencjał energetyczny, zaburzenia losowości, głębszy relaks, specyficzna atmosfera wyciszenia, itp.

Wyniki tego badania potwierdzają się w praktyce, bo sesje w polu harmonicznym przypominają wizytę w jednym z miejsc mocy na Ziemi. Kto był na Ślęży, czy na wrocławskim Ostrowiu Tumskim lub odwiedził Kair, ten mógł poczuć coś podobnego – ten sam subtelnie poszerzony stan umysłu, wyraźniejszy głos intuicji, przebłyski wewnętrznego widzenia i wiele innych niezwykłych doznań.

Co ważne, wszystko w miejscu mocy zawsze dzieje się w momencie otwarcia się na jego działanie. Bez tej intencji nie odczujemy w pełni jego wpływu.

Z naszych doświadczeń wynikają podobne wnioski, że stany kwantowe umysłu spontanicznie budzą się w polu harmonicznym dopiero wtedy, kiedy pozwolimy sobie na odczuwanie relaksującego działania tej przestrzeni.

Podsumowując, Holograf tworzy warunki tożsame z tymi, które znajdziesz w miejscach specjalnych, nazywanych “miejscami mocy”. I tylko od Ciebie zależy, czy w pełni skorzystasz ze wsparcia tej harmonicznej przestrzeni ciszy.

Miejsce Mocy – w kwantowej ciszy

Z naszych doświadczeń i badań wynika, że właśnie w ciszy pojawia się uzdrawiająca siła harmoniczna oraz cała wiedza o sobie i o tym, w jaki sposób tworzymy swoją rzeczywistość.

Mimo, że ta wiedza jest w 100% praktyczna, prosta w zastosowaniu i pozytywna w efektach, to pierwsze sesje bywają dla części ludzi w jakiś sposób trudne. Nie jest to niczym dziwnym, bo żyjemy w świecie, który Ciszę zagłusza na tysiące sposobów.

W czasie sesji w harmonicznym polu pogłębiasz efekt rozluźnienia na poziomie komórkowym ciała. Dzięki temu, już po kilku sesjach układ nerwowy się wycisza, poprawiają się funkcje samoregulacyjne organizmu, wzrasta witalność.

Każda godzina w miejscu mocy coś zmienia

Zbadaliśmy ten fakt bardzo wnikliwie. Są to zmiany holistyczne, pozytywne, uwalniające, choć dla części osób trudne do uchwycenia w w stresie codzienności i “normalności” szumu wewnętrznych napięć. Czasami pozytywne efekty sesji przychodzą po tygodniu, lub miesiącu, choć w zgiełku codziennych spraw mogą one umknąć uwadze.

Jak korzystać

Sama idea pozytywnej zmiany w harmonicznych polach kwantowych nie jest skomplikowana i jest zbieżna z zasadami korzystania z innych miejsc mocy. Wszystko sprowadza się do prostej funkcji:

 -> intencjonalnie otwórz się na połączenie z przestrzenią spokoju
 -> wycisz szum myśli koncentrując się na ćwiczeniu Fotonowym
 -> spotkasz się ze sobą oraz z własnym wymiarem ciszy

W ciszy znajdziesz wszystko, lepsze zdrowie, spokój i radość świadomego doświadczania każdej chwili, bo tak działa połączenie z przestrzenią kosmicznej harmonii i jej uniwersalnych praw. To powrót do źródeł siebie, czego doświadczają uczestnicy naszego projektu, niezależnie od płci, koloru skóry i wieku.

I tego Ci życzymy,
spotkania ze sobą w ciszy,
w połączeniu z przestrzenią wolności i wsparcia wielkości kosmicznych**.

Pozdrawiamy!

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!


* Bardzo ciekawy eksperyment, który potwierdził istnienie tuneli czasoprzestrzennych, prowadzących do innych wymiarów.

W linku opis przesyłu kubitu informacji przez tunel. Nasz fotonowy komputer kwantowy nie ma aż takiej mocy, ale zupełnie wystarcza do przesłania kubitów świadomości (punktów świadomości) w inny wymiar. Wkrótce osobny tekst na ten temat.

**P.S. A to tylko podstawa, by rozwinąć skrzydła do lotu w świecie poza czasem, w codziennym spotykaniu siebie nieskończonego:)

Newsletter na Harmonicznej Fali!

BEZPŁATNE powiadomienia o sesjach, newsy ze stacji i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Więcej harmonii ~ więcej sił do życia!

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol