Przejdź do treści

Uruchom kwantowy umysł!

Gdy fizycy starają się zbudować większe i lepsze komputery kwantowe, bardzo prawdopodobnym jest, że potężny komputer tego typu posiada każdy z nas! Uruchom kwantowy umysł!

Twój kwantowy komputer

Laureat Nobla Roger Penrose, fizyk z Uniwersytetu w Oksfordzie oraz anestezjolog Stuart Hameroff z Uniwersytetu w Arizonie na podstawie doświadczeń i badań doszli do wniosku, że mózg działa jak komputer kwantowy.

Nasz mózg i układ nerwowy to zaawansowana maszyna obliczeniowa, która wykorzystuje zjawiska kwantowe (m.in. zdolność cząstek do znajdowania się w dwóch miejscach jednocześnie) do wykonywania złożonych obliczeń.

Z najnowszych badań wynika, że tylko kwantowe procesy z mózgu mogą wyjaśnić złożoność i super-szybkość operacji w mózgu. Obowiązująca jeszcze chemiczna perspektywa tych zjawisk to echa historii przed-kwantowej, która nie tłumaczy wielości tych operacji ani ich szybkości.

Na Międzynarodowym Kongresie Global Future 2045 Penrose i Hameroff wyjaśnili, że włókna wewnątrz neuronów mogą tworzyć podstawowe jednostki obliczeń kwantowych. Hameroff zasugerował, że małe włókniste struktury (znane jako mikrotubule), które dają komórkom ich strukturalne wsparcie, mogą być zdolne do przeprowadzania obliczeń kwantowych.

Mikrotubule składają się z jednostek białka tubuliny, które zawiera regiony, w których elektrony wirują bardzo blisko siebie. Hameroff potwierdził, że elektrony te mogą stać się „splątane kwantowo”. Jest to stan, w którym dwie cząstki zachowują połączenie, a działanie wykonywane na jednej wpływa na drugą.

Mamy coraz więcej dowodów na to, że nasz mózg to zaawansowana maszyna kwantowa. Pozostaje więc pytanie, dlaczego tak niewielu ludzi jest w stanie korzystać ze swojego naturalnego potencjału?

Kwantowy szum

Podstawą poprawnego działania każdego komputera kwantowego jest ograniczenie kwantowego szumu. W urządzeniach technicznych szum redukuje się ochładzaniem przestrzeni obliczeniowej do temperatury bliskiej zera bezwzględnego (−273,15 °C – 0 K ). W ten sposób szum znika i urządzenie staje się gotowe do poprawnej pracy.

Na tej samej zasadzie działa nasz mózg, w którym cały czas zachodzą zjawiska kwantowe. Wynikają one z aktywności bioelektrycznej mózgu, związanej z procesami myślowymi i emocjonalnymi.

Tak więc, analogicznie, aby uruchomić swój komputer kwantowy i wyższe funkcje umysłu, stosujemy:
1) wyciszające szum procedury Fotonowe, dzięki którym nasz bio-komputer zaczyna działać z pełnią swojej mocy, w ciszy,
2) harmoniczne pole kwantowe punktu zerowego, które zeruje zbędne napięcia (szum) na poziomie komórkowym, uruchamia fale koincydencji i łączy ze źródłem energii życia.

Cisza umysłu.

Dzięki energii punktu zerowego, makro- i mikro-kosmos człowieka łącza się w idealnym stanie harmonii, dzięki czemu umysł wycisza się i wchodzi w swój wyższy stan.

W wyciszonym umyśle intencja nabiera nowej siły, a skoncentrowana na jednej myśli siła kreacji, płynie w kierunku osiągnięcia postawionego celu/zadania.

Dlatego do każdej sesji dołączamy ćwiczenie Fotonowe i ogólne zalecenia do sesji, które dodatkowo uczą koncentracji oraz pomagają wyzerować zbędny szum myśli.

W wyciszonym umyśle Twoja myśl nabiera kosmicznej mocy.

Your mind is quantum!

Fotony. Kwantowy bio-software

Umysł w swej istocie można zobaczyć jako kwantowy komputer, który wymaga oprogramowania. Do tego celu stworzyliśmy ćwiczenia Fotonowe, które umożliwiają aktywację ciała fotonowego, harmonizującego 3 stany świadomości (ciała, emocji i umysłu)/

Gdy stosujesz te ćwiczenia, Twój “komputer kwantowy” przestawia się w poszerzony tryb, w którym uruchamiają się wyższe funkcje umysłu.

kwantowy umysł

Propozycja doświadczenia

A) Zastosuj bezpłatny Foton 1 i zobacz,
jak umysł zanurzony w świetle fotonowym wycisza się, a myśli oddalają się.

B) Wypróbuj ten sam Foton podczas sesji w polu kwantowym.
W energii punktu zerowego Fotony działają jeszcze głębiej, a ciało fizyczne, emocjonalne, myślowe integrują się w ciszy kwantowego pola harmonicznej fali.

C) Działa? Świetnie, Foton aktywowany w polu kwantowym możesz stosować z sukcesem w każdej chwili, do pracy i odpoczynku i wszystkich działań twórczych!

Do czego Ci to?
W takim stanie percepcji dużo łatwiej o obserwację, zmianę przekonań i dystans do stresującego chaosu, który uwalnia przepływ energii kreacji z wyższych poziomów Istnienia.

Możesz sprawdzić potencjał ciała fotonowego przed i po sesji.
Zobacz Expertyzę PCF tutaj.

Cisza umysłu jest kluczem do wszystkiego dobrego!

Jesteśmy bramami do nieskończoności.


Zapraszamy do grupy pionierów eksploracji wyższych funkcji umysłu
w harmonicznych polach kwantowych!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!