Nowe moduły Energii Punktu Zerowego.

Created with Sketch.

Nowe moduły Energii Punktu Zerowego.

Prace nad Holistycznym Holografem wciąż trwają, a 4 nowe moduły punktu zerowego EPZ są ich kontynuacją. Celem tych prac jest stworzenie stabilnej Harmonicznej Fali, która na zasadzie elektromagnetycznego rezonansu, umożliwia głęboki relaks na poziomie komórkowym.

Harmonia Energii Punktu Zerowego.

Holistyczny Holograf jest urządzeniem, w którego przestrzeni tworzy się określona ilość punktów zerowych. W tej chwili osiągnęliśmy nowy poziom sprawności Holistycznego Holografu. Z pierwszych sesji testowych z nowymi modułami EPZ mamy coraz więcej relacji takich, jak ta:

Po raz pierwszy podczas sesji czułam aż tak głęboki spokój i to od razu. Z łatwością wycofałam się do ciszy we mnie, ciało rozluźniało się coraz bardziej, aż do stanu, kiedy pozycja siedząca stała się zupełnie bezwysiłkowa, jakby każda cząstka podtrzymywana była przez niewidzialną odśrodkową siłę. Czułam jak sfera wokół mnie porządkuje się i rośnie. Po zakończeniu sesji efekt utrzymywał się. Wszystko wokół było bardziej wyraźne i pełne harmonii niż zwykle. Zero napięć i cichy umysł. Spałam wyjątkowo dobrze, jak dziecko:)

WYPOWIEDŹ Z ANKIETY

Jak to działa?

Punkt zerowy jest fizycznym, idealnym stanem harmonii, który na poziomie psycho-fizyczym umożliwia odzyskanie pełnej równowagi i wewnętrznego spokoju. Nasz Holistyczny Holograf wytwarza Harmoniczną Falę Energii Punktu Zerowego (EPZ).

Zobacz poniższe porównanie:

Popularne formy balansu.
Wiele metod, prowadzących do równowagi, polega na równoważeniu negatywnych stanów psycho-emocjonalnych ich opozycjami, np. na “psychiczny dołek” używa się pozytywnego myślenia lub różnych form relaksu “po stresie”.

Wszystko dla poprawy nastroju i zapomnienia o trudach życia. Dzięki stosowaniu tych technik poprawia się samopoczucie, ale tylko na moment, bo już po chwili huśtawka emocji znowu zaczyna się przechylać w dół, i w górę, i w dół, i tak w kółko.

Huśtawka emocji

Harmonia punktu zerowego.
Harmoniczna fala punktu zerowego działa w inny sposób.

Poprzez Holistyczny Holograf, dostarczamy do uczestników sesji Harmoniczną Falę stanów zerowych, które anihilują biegunowe potencjały i stojące za nimi zmiany nastrojów.

Harmoniczna fala zerowa jest przesyłana do uczestnika sesji, redukując napięcia w ciele i emocjach, czego efektem jest stan wewnętrznego spokoju i poczucie większej harmonii, które utrzymuje się przesz dłuższy czas i działa nie tylko “po stresie”, bo pojawia się większe opanowanie i spokój w każdej sytuacji życiowej!

Odpowiednia ilość powtórzeń sesji (ilość ta jest związana z indywidualnymi potrzebami uczestnika) umożliwia osiągnięcie psycho-emocjonalnej i duchowej równowagi na stałe.

Najważniejsza rzecz: o wiele łatwiej dochodzi do “połączenia”.
Mam również wrażenie, że ta sesja była intensywniejsza od poprzedniej.

WYPOWIEDŹ Z ANKIETY

Relaks i medytacja w polach harmonicznych.

Choć korzystanie z przestrzeni Plancka i energii punktu zerowego w relaksie nie jest jeszcze powszechne 😉 to jak najbardziej możliwe, dzięki naszemu projektowi. Coraz więcej osób odnosi spektakularne efekty, związane z pracą nad sobą w polach harmonicznych, która przynosi szybką poprawę w zakresie samopoczucia, zdrowia i ogólnego funkcjonowania.

Zdrowy, głęboki sen, relaks, odprężenie. Po przebudzeniu, dobry nastrój i harmonia. Podczas tej sesji i po niej te odczucia są bardziej intensywne.

WYPOWIEDŹ Z ANKIETY

Harmoniczna moc w górę!

Sesje w polach harmonicznych są niezwykle skuteczne, co potwierdzają wypowiedzi uczestników sesji..

Z naszych obserwacji wynika, że jedyną przeszkodą, która stoi między człowiekiem a jego wrodzonymi zdolnościami do samo-naprawy i regeneracji, jest mur zbudowany z programów mentalnych typu “nie możliwe”, “nie dla mnie”, “nie mam czasu”. Wystarczy wyciszyć umysł, a wszystko zmienia się w iście magiczny sposób.

Pamiętaj,
możesz, masz czas, a poprawa zawsze jest możliwa!


Zapraszamy na sesje w przestrzeni harmonii i spokoju,
ze wsparciem nowych modułów Energii Punktu Zerowego!

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Surfuj na Harmonicznej Fali!

Powiadomienia o sesjach, newsy ze stacji i ciekawe artykuły...
zapisz się.

Więcej harmonii ~ więcej sił do życia!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol