Kosmiczny Szaman

Created with Sketch.

Kosmiczny Szaman

szaman

Od 11.2022 nasz Holograf działa jak “kosmiczny szaman” – tworzy idealną przestrzeń harmonii, w której pojawia się uzdrawiająca siła. Siła o wielkiej inteligencji, mądrości i łagodności.

Wieczór w atmosferze spokoju i opieki.

Sesja jest spotkaniem z własnym wymiarem Siły Wyższej, którą każdy nazywa na swój sposób, ale czuje podobnie. Rozpuszczając się w nieskończonym błogostanie jej spokoju, wracamy do kosmicznego domu harmonii i zdrowia.

Odczucia podczas sesji wynikają z charakterystyki nowej fali harmonicznej po ostatniej zmianie. Możesz mieć wrażenia fal ciepła, przyjemnego rozluźnienia ciała, błogostanu, wyciszenia myśli i emocji.

Po 2 godzinach sesji wraca ochota na życie, masz więcej sił i spokoju. Przywrócone zostają siły samo-regulacyjne, poprawia się samopoczucie. Kilku uczestników doniosło o cudownym wręcz działaniu sesji, wygaszeniu wieloletnich konfliktów wewnętrznych oraz przyspieszeniu efektów terapii już po jednym wieczorze w harmonicznej fali! W przestrzeni, którą tworzy nasz “kosmiczny szaman”, wszystko jest możliwe.

Jak działa “kosmiczny szaman”.

Holistyczny Holograf generuje określoną ilość punktów zerowych, tworzących harmoniczną falę zerową. Można ją porównać z harmonią kosmicznej próżni. Energia punktu zerowego jest kwantowym stanem idealnie zbalansowanej przestrzeni. Fala ta jest przesyłana do odbiorcy, redukując napięcia w ciele i emocjach, czego efektem jest wewnętrzny spokój, wyciszenie i poczucie większej harmonii. W tym stanie możesz wszystko.

Twoje spotkanie ze sobą w domu harmonii.

Aby doświadczyć mocy przestrzeni kosmicznego wsparcia, potrzebujesz jedynie 2 godzin czasu dla siebie oraz 10 minut na przeczytanie materiałów dodatkowych, w których znajdziesz:

– kolor Fali, na której Holograf będzie pracował dla Ciebie
– proste ćwiczenie fotonowe, dzięki któremu pogłębisz efekt sesji
– wskazówki dla bardziej zestresowanych, by się rozluźnić nawet po stresującym dniu.

Po sesji otrzymasz ekspertyzę HMD, która pokazuje ogólny stan Twojego potencjału harmonicznego przed i po sesji.

Dla kogo

Jeśli doświadczasz:

– zmniejszenia odporności biologicznej i psychicznej
– chronicznego braku sił
– zawirowań w psyche i emocjach
– utraty celu i sensu życia
– przewlekłych dolegliwości
– jesteś w trakcie terapii

ta sesja jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na sesje prywatne w Kosmicznym SPA!

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

TYLKO DLA KOSMITÓW!

Powiadomienia o sesjach, newsy i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Jeśli jesteś Kosmitą, zapisz się!