Nie dla każdego, ale może właśnie dla Ciebie.

Sesje w Harmonicznym Polu Fotonowym

Created with Sketch.

Nie dla każdego, ale może właśnie dla Ciebie.

Próbowałeś już wszystkiego i nie wyszło? Teraz masz szansę dokonania życiowej zmiany, ale takiej naprawdę – wewnętrznej, do samego spodu. I choć wiemy, że praca z umysłem jest nie dla każdego – przeczytaj, bo może właśnie dla Ciebie.

Powszechne recepty na szczęście.

Dla ludzi poszukujących chwili relaksu propozycji jest wiele – widowiska sportowe, misteria duchowe, kino, teatr, pikniki na łące, itp. Wolnorynkowa oferta „pozytywnego odlotu” powiększa się z uwagi na coraz większy chaos wewnętrzny i zagubienie, przed którymi ludzie muszą gdzieś się schronić i odpocząć.

Jednak, jeśli te recepty na szczęście poprzez ucieczkę przed problemami już Cię nie kręcą, to mamy coś dla Ciebie.

Gdy ludzie szukają dróg do ucieczki przed sobą, my zajmujemy się czymś innym. Dostarczamy technologię oraz wiedzę, która oczyszcza umysł* i umożliwia samopoznanie, uwalniając z potrzeby ucieczek przed sobą.

Każdy ma swoją drogę i ulubionego kota.

Jesteśmy pionierami nowatorskiej drogi do źródeł własnej harmonii. Dysponujemy holistyczną technologią, która jest zgodna z prawami naturalnymi, obecnymi w matematyce, przyrodzie oraz w makroskali architektury układów słonecznych.

Holistyczny Holograf H0, który zapewnia idealną przestrzeń do pracy nad sobą podczas sesji w polach fotonowych, również odwzorowuje prawa naturalne. Dostarcza harmoniczne częstotliwości w zmienione cywilizacyjnie środowisko życia, dzięki czemu w krótkim czasie można oczyścić umysł i odzyskać balans.

Nie dla każdego i dlaczego.

Z doświadczeń i badań wynika, że samo uczestniczenie w sesjach /bez stosowania się do wskazówek Metody Fotonowej/ daje efekty wyłącznie na poziomie biologicznym i psychologicznym. I choć poprawa samopoczucia też jest dużym sukcesem, to możliwości naszego umysłu są dużo, dużo większe.

Z 20 lat obserwacji i doświadczeń w pracy z umysłem w polach harmonicznych wynika, że:

1. Głębszej zmiany potrzebują głównie ludzie po wstrząsie i przewartościowaniu, dzięki któremu powszechnie akceptowana „normalność” okazała się zupełnie nie-normalna, obca i pusta.

2. Prawdziwa zmiana nie jest potrzebna ludziom, którzy żyją schowani za drzwiami domowej kapliczki z różowym napisem „jakoś to będzie”.

3. Nasza propozycja okazuje się nieczytelna również dla osób, które poszukują wyłącznie chwili wytchnienia, np. w marzeniach o zmianie, byle bez żadnej realnej zmiany.

Wnioski z ponad 20 lat naszych badań:

1. W polu harmonicznym dużo łatwiej sobie wiele spraw „poukładać w głowie”, by poczuć się w swoim świecie pewnie i na swoim miejscu, jako jego prawowity władca.

2. Proces oczyszczania umysłu w polach harmonicznych jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości jednostki.

3. Pracujemy na rzecz ludzi podobnych do nas, którym wiara w to, że „będzie lepiej” nie wystarcza.

4. Udostępniamy technologię, która zapewnia rozwój i porządkuje umysł w krótkim czasie.

5. Umysł to zaawansowany komputer kwantowy, w którym zawsze można wymienić oprogramowanie.

6. Równolegle dostarczamy wiedzę, która czyni cały proces w pełni świadomym i zrozumiałym.

7. Oczyszczenie umysłu zmienia wszystko.

8. Proces oczyszczania umysłu to integrujące doświadczanie życia w Przestrzeni złotego środka, w którego „centrum” znajduje się zrozumienie wielu niewyjaśnionych spraw.

9. Wszystko zaczyna się od przygotowania w umyśle harmonicznej Przestrzeni wewnętrznej do pracy ze sobą.

I ćwiczenie na zakończenie.

Przed dowolną sesją. Weź głęboki wdech, policz 3210 i zrób dystansujący wydech. Przejdź się po swoim domu, jakbyś był u kogoś innego. Zaglądnij do szaf, pod dywan, rozejrzyj się. Wszystko jest na swoim miejscu, czy coś byś zmienił? A może wyrzucił? A może w ogóle strach zmienić cokolwiek? Pobądź ze sobą i swoimi myślami, zastanów się, co wymaga zmiany. I zrób to!

Możesz więcej, niż myślisz!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

*| PAMIĘTAJ! MÓZG TO NIE UMYSŁ. W perspektywie Teorii Informacyjnego Pola mózg jest biologicznym komputerem, który zawiaduje przemianami informacyjnymi oraz procesami życiowymi ciała. Umysł to przestrzeń informacyjna i elektromagnetyczna (falowa), która łączy się ze zmysłami ciała m.in. poprzez “antenę kory mózgu”.

na podstawie materiałów z grup na quantum.merhlin.com

Ahoj 👋 To miłe, że z nami jesteś.

Ilość miejsc na sesje w cenach promocyjnych jest ograniczona. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o dostępnych sesjach, zapisz się tutaj.

Powiadomienia o sesjach+ciekawe artykuły o pracy z umysłem i ćwiczenia. Zero spamu!

 

NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiPortuguêsРусскийEspañol