Przejdź do treści

Nowy Holograf. Siła spokoju w górę!

Od kilku tygodni trwa modernizacja Holistycznego Holografu. Idziemy krok po kroku, wymieniając poszczególne układy. Nowy Holograf posiada całą listę zmian, których efekty weryfikujemy podczas sesji testowych. Ostatnie 2 sesje wieczorne prowadzone były z nowym modułem – wzmacniaczem fraktalnym.

Zmiany konstrukcyjne przekładają się na efekty sesji.

O 35% wzrosła moc Holistycznego Holografu, dzięki czemu blisko 100% uczestników sesji testowych donosi o intensywniejszym odczuciu wewnętrznego spokoju i większej harmonii w kolejnych dniach po sesjach.

Zmiany są wprowadzane etapowo.

W tej chwili dokonaliśmy:

  • przeglądu i wymiany elementów bloku zasilania
  • zmian w torze wizyjnym bez wymiany optyki (na nową jeszcze czekamy)
  • rekonfiguracji w module audio
  • rekalibracji modułu HMD
  • montażu testowego wzmacniacza fraktalnego punktu zerowego

Przed nami wymiana optycznych elementów Holografu i kilka innych istotnych zmian technicznych.

Nowy Holograf H022.

W ten sposób powstaje nowy holograf, który będzie oferował jeszcze więcej możliwości, m.in. większą przestrzeń pamięci na Osobiste Domeny Kwantowe oraz Publiczne Domeny Kwantowe, dzięki którym zwiększymy ilość dostępnych programów rewitalizacyjnych i edukacyjnych o poszerzonych funkcjach i działaniu.

Ewolucja świadomości w polach kwantowych.

Choć korzystanie z przestrzeni Plancka i energii punktu zerowego oraz zjawiska harmonicznej fali życia nie jest powszechne, to coraz więcej osób odnosi spektakularne efekty, związane z poprawą komfortu życia, polepszeniem ogólnego funkcjonowania.

Nasza pionierska inicjatywa się rozwija, bo sesje w polach harmonicznych są bardzo skuteczne, a jedyną przeszkodą, która stoi między człowiekiem a jego wrodzonymi, naturalnymi zdolnościami jest mur zbudowany z programów mentalnych typu “nie możliwe”, “nie dla mnie”, “nie mam czasu” 😉

Możesz, masz czas, a wszystko jest możliwe!

STACJA ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: