Przejdź do treści

Wpływ informacji. Eksperymenty.

Każdy obywatel cywilizacji informacyjnej powinien wiedzieć, że powyższa ilustracja obrazuje również umysł, łączący się z różnego rodzaju polami informacyjnymi. To połączenie odbywa się poprzez klucze, którymi mogą być słowa, obrazy, a nawet dźwięki. Wpływ informacji jest faktem – zobacz, co możesz zrobić, by żyło Ci się lepiej.

Żyjemy w jednym polu informacyjnym.

Pole informacyjne to system naczyń połączonych. Problem wpływu informacji i podróży punktu świadomości poprzez pola informacyjne dotyczy przede wszystkim tych wrażliwszych, empatycznych jednostek. Wielu empatów doświadcza zbędnego cierpienia, związanego z brakiem wiedzy o tym, jak chronić się przed wpływem informacji, choć stosunkowo łatwo to zmienić!

Ale dosyć teorii, znajdź chwilę na eksperymenty, które pokażą Ci, jak to działa w praktyce.

Wpływ informacji. Eksperyment nr 1.

Przymknij oczy i pomyśl “szkoła”. I od razu Twój punkt świadomości przeniesie Cię do przestrzeni informacyjnej, w której zapisane są wspomnienia z pobytu w szkole.

Na tej samej zasadzie (słów kluczy) działa np. diagnoza lekarska, która poprzez nazwę dolegliwości łączy z przestrzenią informacyjną “choroby”. Poprzez jej nazwę wpływasz w przestrzeń objawów, rokowań, sposobów leczenia, itd.

Wpływ informacji. Eksperyment nr 2.

Przywołaj pierwszą lepszą nazwę choroby i zobacz, gdzie Cię poniesie i jak się będziesz po tym czuć.

Samopoczucie nie za fajne?
Dlatego, aby móc w pełni świadomie korzystać z różnych źródeł informacji, warto zrozumieć, jak ważna jest umiejętność oczyszczania umysłu. Więcej o wpływie informacji i jak się przed tym bronić piszemy tutaj.

Co możesz zrobić, by korzystać z informacji bez negatywnych skutków.

Naucz się oczyszczać umysł i emocje z wpływu negatywnych informacji.
Poznanie praktycznej wiedzy nie boli:) Zapraszamy na podstawowy cykl Oczyść Umysł.

Cykl 4 sesji Oczyść Umysł to prosty i skuteczny program, dzięki któremu 95% ankietowanych uczestników osiąga większy wewnętrzny spokój, potwierdzając poprawę samopoczucia i większy dystans do informacji. Cykl polecamy szczególnie empatycznym osobom – w ciągu miesiąca możesz zmienić swoje życie w jego lepszą wersję.


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: