Wsparcie dla dzieci.

Wsparcie dla dzieci.

Coraz więcej dzieci i młodzieży ma szereg problemów, związanych ze stresem. Poczucie osamotnienia i niezrozumienia dotyka przede wszystkim dzieci o wyższej wrażliwości. Odnawiamy więc propozycję harmonicznego wsparcia dla najmłodszych. Pod spodem inspirująca akcja ratunkowa SOS Cagarros, w którą włączyliśmy się w ubiegłym roku.

Cagarros [wym. kagarusz].

To niezwykłe, chronione ptaki, zagrożone wyginięciem. Pierwszy okres godowy zaczynają dopiero w 7 roku życia. Co roku przylatują na tę samą wyspę, do tego samego gniazda, by wychować 1 młode.

Po 3 miesiącach ptak zostaje sam w gnieździe i kierując się instynktem próbuje sił w pierwszych lotach, by zdobyć pożywienie. Kolejne pół roku spędzi, jak reszta stada, nad oceanem, jednak zanim tam dotrze, musi pokonać dezorientujące go światła latarni przybrzeżnych, a do tego potrzebuje pomocnych ludzkich dłoni. Więcej o naszej akcji ratowania cagarros przeczytasz tutaj.

Wszyscy jesteśmy jak cagarros.

Przychodzimy na świat od samego początku bombardowani bodźcami, które nas dezorientują, sprawiają, że tracimy instynkt, poczucie własnego kursu. W końcu przycupnięci gdzieś w kącie cywilizacyjnego pędu, próbujemy przetrwać i nigdy nie docieramy do oceanu pełni możliwości. Część z nas, „nadwrażliwych”, traci życie w kamieniach destrukcji, problemów psychicznych i emocjonalnych.

Czasem spotykamy pomocnych ludzi, którzy pomagają nam odzyskać wiarę w siebie, przypomnieć sobie swoją drogę i cel. Dzięki temu regenerujemy się i wzlatujemy ponad ocean życia.

Nasze dzieci są jak cagarros.

Możemy dać im bezpieczne schronienie w tym szalonym świecie, by dać tyle miłości i uwagi, żeby silne wzbiły się ponad zgiełk i żyły własnym, prawdziwym życiem. I jest to warte każdego wysiłku.

Andreia wie, że dobre uczynki napędzają nas prawdziwą radością życia:)

Sesje relaksu i rewitalizacji dla dzieci.

Jeśli czujesz, że Twojemu dziecku jest trudno odnaleźć się w tym świecie, możesz wesprzeć je, zgłaszając jego udział w dowolnej Holistycznej Sesji Relaksu i Rewitalizacji. Zobacz kalendarz. Jeśli zbierze się nico większa grupa dzieci, możemy ustalić specjalny program sesji dla najmłodszych.

Napędzają nas dobre rzeczy!

Od wielu lat, jako założyciele i fundatorzy fundacji, przeznaczamy wszystkie nasze środki, cały nasz czas i siły by robić, to co robimy. Będziemy kontynuować naszą pracę, bo każdy uratowane zwierzę, każde silniejsze dziecko i każdy dorosły, który odzyskuje siły i władzę nad swoim życiem, czyni ten świat lepszym!

 

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Jeśli uważasz, że akcja warta jest wsparcia,
poinformuj o niej znajomych.
Możesz też wesprzeć stację dobrowolną donacją>>>.