Sesje z Kotem.

Created with Sketch.

Sesje z Kotem.

z kotem

Przypominamy o akcji “Behemot”, opisanej kilka dni wcześniej. Mamy coraz więcej relacji, które potwierdzają, że sesja z czworonożnym przyjacielem przynosi bardzo dobre efekty. Tak więc zrelaksuj się z kotem i zobacz, dlaczego te wspólne sesje są tak pozytywne w efektach.

Kot zmniejsza stres. Jak to działa?

Sama obecność kota jest wyciszająca. Kot lubi ciszę i działa na nas w kojący sposób. Sam fakt dotykania kota, kontakt z jego miękkim futerkiem i plastycznym, elastycznym ciałem, pobudza nasz układ nerwowy i powoduje wydzielanie hormonów szczęścia, przede wszystkim serotoniny. Jednocześnie hamuje wydzielanie hormonu stresu, jakim jest kortyzol.

Mruczenie kota relaksuje, pozwala skuteczniej radzić sobie ze stresem, a także przyspiesza proces gojenia ran i poprawia krążenie krwi. Pomaga nawet ludziom chorym na osteoporozę lub po złamaniu kości oraz w każdej formie rehabilitacji. Mruczenie kota ma więc działanie terapeutyczne i prozdrowotne.

Dodatkowo, szczęśliwy kot staje się naturalnym generatorem fali szczęścia, którą możesz odebrać i poczuć w chwili głębszego wyciszenia podczas sesji.

Kot jako test kinezjologiczny podczas sesji.

Test kinezjologiczny polega na ocenie stanu wewnętrznego na drodze obserwacji napięcia mięśniowego.

Mamy już kilkanaście relacji z sesji, z których wynika, że dzięki niesamowitej wrażliwości kota możesz zauważyć podczas wspólnej z nim sesji, że będzie się on zachowywał adekwatnie do Twojego stanu. Jeśli jesteś wyciszona i spokojna, a Twój umysł zwalnia obroty, kot również zrelaksuje się głębiej, a wasze oddechy mogą się nawet zrównać – będziecie oddychać w jednym tempie. Jeśli natomiast umysł rozproszy się, kotek też zmieni swoje zachowanie – podniesie głowę, będzie się wiercił, napinał, itd.

Sesje z kotem, trenując rozluźniające fotony i nie tylko.

Kot jest idealnym towarzyszem do nauki fotonów, bo na w/w zasadzie testu kinezjologicznego pokazuje, czy ćwicząc dany foton rozluźniasz się, wyciszasz i uspakajasz. Koty uwielbiają przebywać w bliskości z ludźmi, którzy dobrze wykonują dany foton:)

Z kilku relacji wynika nawet, że koty pomagają osiągnąć poszerzone stany świadomości, np. po zastosowaniu Fotonu Struny, stworzonego podczas jednej z takich medytacji i testowanego obecnie przez innych uczestników akcji Sesje z Kotem.

Zrelaksujcie się!
Dołączcie swoje zdjęcie do dowolnej sesji,
2 miejsca w cenie jednego!

przykładowe zdjęcie do sesji z kotkiem

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

TYLKO DLA KOSMITÓW!

Powiadomienia o sesjach, newsy i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Jeśli jesteś Kosmitą, zapisz się!