Przejdź do treści

Medytuj z Kotem.

Przypominamy o akcji “Behemot”, opisanej kilka dni wcześniej. Mamy coraz więcej relacji, które potwierdzają, że sesja z czworonożnym przyjacielem przynosi bardzo dobre efekty. Tak więc medytuj z kotem i zobacz, dlaczego te wspólne medytacje są tak pozytywne w efektach.

Kot zmniejsza stres. Jak to działa?

Sama obecność kota jest wyciszająca. Kot lubi ciszę i działa na nas w kojący sposób. Sam fakt dotykania kota, kontakt z jego miękkim futerkiem i plastycznym, elastycznym ciałem, pobudza nasz układ nerwowy i powoduje wydzielanie hormonów szczęścia, przede wszystkim serotoniny. Jednocześnie hamuje wydzielanie hormonu stresu, jakim jest kortyzol.

Mruczenie kota relaksuje, pozwala skuteczniej radzić sobie ze stresem, a także przyspiesza proces gojenia ran i poprawia krążenie krwi. Pomaga nawet ludziom chorym na osteoporozę lub po złamaniu kości oraz w każdej formie rehabilitacji. Mruczenie kota ma więc działanie terapeutyczne i prozdrowotne.

Dodatkowo, szczęśliwy kot staje się naturalnym generatorem fali szczęścia, którą możesz odebrać i poczuć w chwili głębszego wyciszenia podczas sesji.

Koci test kinezjologiczny podczas sesji

Test kinezjologiczny polega na ocenie stanu wewnętrznego na drodze obserwacji napięcia mięśniowego.

Mamy wiele relacji z sesji, z których wynika, że dzięki niesamowitej wrażliwości kota możesz zauważyć podczas wspólnej z nim sesji, że będzie się on zachowywał adekwatnie do Twojego stanu. Jeśli jesteś wyciszona i spokojna, a Twój umysł zwalnia obroty, kot również zrelaksuje się głębiej, a wasze oddechy mogą się nawet zrównać – będziecie oddychać w jednym tempie. Jeśli natomiast umysł rozproszy się, kotek też zmieni swoje zachowanie – podniesie głowę, będzie się wiercił, napinał, itd.

Relacje z kocich sesji

“Podczas sesji godzinka słodkiego spania na sofie. Widać było, że relax pełny… Dziękujemy za sesję.”

“Mój kot nie zasnął, choć o tej porze zazwyczaj śpi. W trakcie sesji był w stanie obserwacji/uważności “co się dzieje?” Nie chciał być obok mnie, poszedł we własny kącik medytacyjny:) Dziś jest w dobrej formie, odsypia:) Pozdrawiamy i dziękujemy.”

“Podczas sesji koty były trochę bardziej pobudzone niż zazwyczaj, tzn. nie skacząco-biegające, ale jakby w ‘zamyśleniu’;) I zdecydowanie starsza kotka – czarna Pumcia, jakby bardziej ruchliwa się zrobiła. Dlatego też dziękuję przeogromnie za możliwość doświadczenia sesji i pozdrawiam serdecznie.”

“Och fantastycznie Kicia przyjęła wrażenia. Dziękuję w Jej i swoim imieniu za tak cudny prezent. Na czas sesji przyszła do mnie na kolana i się wygodnie ułożyła, więc miałam możliwość ją z bliska obserwować. Zwykły człowiek może powiedziałby, że kot po prostu śpi, ale ja jako jej opiekun zauważyłam w jak głęboki relaks weszła, jak inne spojrzenie oczu miała. W przerwach pomiędzy drzemaniem zrywała się i myła sobie futerko, to bardzo pozytywny znak, że przetwarza to co się z nią dzieje. Gdy sesja się skończyła, zapadła w chwilowy, ale bardzo głęboki sen. Pierwszy raz tak mocno zasnęła na moich kolanach, to był sen z drżeniem ciała. Wiecie o co chodzi, tak jak u psów, którym coś się śni i machają łapkami. Jeszcze raz dziękuję, podchodziłam sceptycznie do sesji i jakże się myliłam. Kto wie, może i ja spróbuję. Pozdrawiam Was serdecznie!”

“Podczas sesji poczułam u Olka harmonię, przytulał się i ocierał, zobaczyłam ogromną miłość i wdzięczność.”

“Dziękujemy za sesję. W trakcie kotka spała, ale w mniej więcej w połowie zerwała się i siedziała na swoim łóżku, zdziwiona. Potem położyła się dalej i drzemała. Do wieczora była spokojna, od rana rozrabiała jak mały kociak, a ma blisko 13 lat. Później się uspokoiła. Zauważyłam zmianę u siebie, mam większego hopla na jej punkcie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :*”

“Kotek sobie leżał zrelaksowany. Potem był bardzo przymilny. Trącał mnie głową, kiedy wskakiwał na biurko. A gdy się położyłem na podłodze, położył się obok tak, że stykały się nasze głowy. Ogólnie wydawał się zadowolony i okazywał czułość. Dzięki za Wasz wkład w samopoczucie kotka.” 


Medytuj z kotem!
Dołączcie swoje zdjęcie do dowolnej sesji,
2 miejsca w cenie jednego!

przykładowe zdjęcie do sesji z kotkiem


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.