Fotony. Ważna wskazówka.

Created with Sketch.

Fotony. Ważna wskazówka.

Ćwiczenia fotonowe w harmonicznym polu kwantowym są najszybszą drogą do oczyszczenia umysłu i całego pola osobistego z konfliktów. Fotony działają dużo lepiej, jeśli zastosujesz się do jednej wskazówki.

Fotony. Co to jest?

Powstały podczas 20 lat prac badawczych nad technikami oczyszczania umysłu. Najnowsze Fotony są wynikiem do doświadczeń i wniosków, nadsyłanych z grup na quantum.merhlin.com.

Fotony umożliwiają odzyskanie pełnej komunikacji ze sobą (i swoimi potrzebami). A to prowadzi do zwiększenia ilości sił psycho-fizycznych, osiągnięcia emocjonalnego balansu i lepszego samopoczucia (w tym poprawy stanu zdrowia, jako stanu osobistej harmonii).

Zbiorem Fotonów podstawowych i specjalnych jest Metoda Fotonowa, stanowiąca praktyczny przewodnik dla uczestników sesji. Zastosowanie wskazówek umożliwia pogłębienie efektów sesji w harmonicznym polu kwantowym. Metoda zapewnia poprawę koncentracji, a co za tym idzie, pogłębienie kontaktu ze sobą i potrzebami swojego ciała.

Dzięki prostym ćwiczeniom fotonowym możesz szybko poprawić umiejętności koncentracji energii psycho-emocjonalnej oraz możliwości oczyszczania (wyciszania) umysłu po stresujących doświadczeniach.

Ważne jednak, by pamiętać o zasadach, które pogłębiają efekt ćwiczeń fotonowych.

Fotony. Synergia.

W wyciszonym umyśle Fotony umożliwiają dokonanie organicznych zmian na poziomie komórkowym. Poniżej ważna informacja dla nowych uczestników sesji.

Dla przypomnienia, ćwiczenia fotonowe łączą:

1. Oddech (odczuwanie ciała),
2. Emocje (dystansująca obserwacja emocji ciała),
3. Wyobrażenia światła w określonych partiach ciała (wyciszanie myśli),
4. Gest (kotwiczenie efektu harmonicznego),
5. Moc słowa (pogłębienie koncentracji na celu za pomocą głosu). 

Jak widzisz, wspólnym mianownikiem dla 5 elementów Fotonu jest CIAŁO.

Przykładowo, sama wizualizacja światełka w wyobrażonym ciele działa dużo słabiej, niż odczuwanie organicznego rozluźnienia danego punktu ciała w połączeniu z wyobrażonym światłem. Na przykładzie FOTON_1.

Utrzymuj 100% koncentracji na oddychającym brzuchu*.

… wyobraź sobie,
że “płucem”, którym oddycha Twoje ciało, jest Twój brzuch…

Wdech – wydech.

Unoszenie – opadanie.

Tylko oddech.

Kiedy poczujesz, że oddech jest jak trans, dodaj element światła.

fragment Foton_1

* SKONCENTRUJ SIĘ W 100% NA ODCZUCIACH NAPINANIA I ROZLUŹNIANIA MIĘŚNI BRZUCHA.

W ten sposób uczysz swoje ciało stanu rozluźnienia,
w którym uruchamiają się siły samo-regeneracyjne organizmu.

Kontakt z ciałem jest bardzo ważny!

Dlatego, zwłaszcza na początku stosowania Fotonów, polecamy łączenie wizualizacji światła (3) z oddechem (1) i tymi partiami ciała, które dany Foton ma za zadanie “rozjaśnić”.

Ciało jest bramą do efektywnej pracy z umysłem i emocjami, a odczuwanie ciała i jego stanu (napięcia lub rozluźnienia) jest kluczem do tej bramy. Synergia wyobrażeń i odczuwania/kontaktu z ciałem przynosi większe zrozumienie nieuświadomionych źródeł napięć, co podnosi efektywność ćwiczeń fotonowych oraz pobudza szerokie, holistyczne i rewitalizacyjne spektrum sesji w polach harmonicznych.

Pozostałe wymienione elementy Fotonu (2, 4 i 5 – p. wyżej) są omówione szczegółowo w materiałach cyklu sesji “Oczyść Umysł“.

Dodatkowo, wszystkie ćwiczenia fotonowe działają dużo lepiej i głębiej, jeśli są powtarzane codziennie przez minimum miesiąc. Z doświadczeń wynika, że najlepsze efekty pojawiają się, jeśli podczas ich wykonywania odczuwasz przyjemność kontaktu z rozluźnionym ciałem.

Przyjemności!

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

TYLKO DLA KOSMITÓW!

Powiadomienia o sesjach, newsy i ciekawe artykuły ze Stacji na środku Atlantyku.

Jeśli jesteś Kosmitą, zapisz się!