Przejdź do treści

Kosmiczne cykle biologiczne.

Dziś o tym, czym są kosmiczne cykle biologiczne i jak się do nich dostroić, by odzyskać pełnię sił i wewnętrzny spokój.

Badania.

Bardzo ciekawe dane pochodzą z  prac badawczych i laboratoryjnych, które potwierdzają kosmiczne pochodzenie cykli biologicznych. Wszystkie organizmy pracują na tym samym zegarze, który odmierza 24-minutowe interwały. Pełen cykl trwa 24 minuty (1440 sekund). Co ciekawe, te dane pokrywają się z innymi harmonicznymi, m.in. z częstotliwością wzbudzonego wodoru ~1440 MHz.

Kosmiczne zegary (cykle biologiczne) są więc tym czynnikiem harmonicznym, który utrzymuje nasze życie w balansie i pełnym zdrowiu. A utrata kontaktu (rezonansu) z tymi cyklami harmonicznymi objawia się różnego rodzaju dysfunkcjami (od życiowych po zdrowotne).

Dostrój się do kosmicznej fali życia,
odzyskasz moc

Kosmiczne cykle biologiczne i harmoniczna fala.

Harmoniczna fala jest przestrzenią, złożoną z harmonicznych składowych wodoru, poprzez które możemy połączyć się z uniwersalnym zegarem wszechświata.

Ten rezonans jest szczególnie ważny w czasach, w których smog elektromagnetyczny destabilizuje to połączenie. Tak więc korzystanie z sesji w polu harmonicznym sprzyja szybszej rewitalizacji i poszerzonym stanom percepcji, które “cywilizowany człowiek” utracił przez technologie komunikacyjne, zaburzające naturalne cykle biologiczne.

Uzdrowienie prowadzi przez zrozumienie.

 

Auto-refleksja (samopoznanie).

Sesje dają możliwość uświadomienia własnego stanu psycho-emocjonalnego. Ten aspekt sesji jest bardzo ważny, bo w w wyciszony umysł przełącza się w poszerzony stan percepcji Obserwatora, w którym dużo łatwiej o zobaczenie i zrozumienie przyczyn wszystkich dyskomfortów.

Holistyczna (całościowa) perspektywa pokazuje i tłumaczy przyczyny różnego rodzaju dyskomfortów, które świadczą o wewnętrznych – uświadomionych lub nieuświadomionych napięciach. Wiedza o tych wewnętrznych konfliktach jest ważna, bo umożliwia rozpoznanie przyczyn (zobacz technikę opadania) oraz podjęcie następnych działań w celu poprawy swojego samopoczucia.

Niekiedy powrót do naturalnych drgań harmonicznych (związanych z 24-o minutowym cyklem biologicznym), może być na początku nieprzyjemny w odczuciach z poziomu psyche i emocji, co zależy od indywidualnego stanu rozchwiania (dysharmonii).

Warto jednak skorzystać z tej informacji, by zgłębić przyczyny różnych życiowych dyskomfortów i pozbyć się ich balastu, np. korzystając z techniki opadania, którą polecamy.

Holistyczne spojrzenie w prosty i wielowątkowy sposób wyjaśnia przyczyny wielu problemów zdrowotnych, emocjonalnych i innych. W poszerzonym stanie percepcji Obserwatora pojawia się intuicyjny wgląd, w którym niewidzialne staje się widzialne.

Zegary biologiczne są praktyczne.

Holistyczna technologia, związana z harmonią kosmicznych zegarów biologicznych, rozwija się w kierunku praktycznych zastosowań, związanych m.in. z ideą holistycznego, fotonowego samouzdrawiania.

Pozdrawiamy!


STACJA Ø ~ Nadajemy Dobrą Falę!

Udostępnij znajomym: