H2020 i kosmiczne cykle biologiczne.

H2020 i kosmiczne cykle biologiczne.

cykle biologiczne

Prace nad nowym holografem H2020 ciągle trwają, tocząc się w 2 kierunkach – technologicznym i badawczym. Dziś o tym, czym są kosmiczne cykle biologiczne.

Badania.

Bardzo ciekawe dane pochodzą z  prac badawczych i laboratoryjnych, które potwierdzają kosmiczne pochodzenie cykli biologicznych. Wszystkie organizmy pracują na tym samym zegarze, który odmierza 24-minutowe interwały. Pełen cykl trwa 24 minuty (1440 sekund). Co ciekawe, te dane chronometryczne pokrywają się z innymi harmonicznymi, m.in. z częstotliwością lekko wzbudzonego wodoru, która wynosi ~1440 MHz.

Kosmiczne zegary biologiczne są więc tym czynnikiem harmonicznym, który utrzymuje nasze życie w balansie i pełnym zdrowiu. A utrata kontaktu (rezonansu) z tymi cyklami harmonicznymi objawia się różnego rodzaju dysfunkcjami (od życiowych po zdrowotne).

Kosmiczne cykle biologiczne i harmoniczna fala.

Harmoniczna fala jest przestrzenią, złożoną z harmonicznych składowych wodoru, poprzez które możemy połączyć się z uniwersalnym zegarem wszechświata.

Ten rezonans jest szczególnie ważny w czasach, w których smog elektromagnetyczny destabilizuje to połączenie. Tak więc korzystanie z sesji w polu harmonicznym sprzyja szybszej rewitalizacji i poszerzonym stanom percepcji, które „cywilizowany człowiek” utracił przez destruktywne technologie komunikacyjne, zaburzające naturalne cykle biologiczne.

Auto-refleksja (samopoznanie).

Sesje dają możliwość uświadomienia własnego stanu psycho-emocjonalnego. Ten aspekt uczestniczenia w sesjach holistycznego relaksu jest bardzo ważny. Holistyczna perspektywa pokazuje i tłumaczy przyczyny różnego rodzaju dyskomfortów (odczuć w ciele i psyche), które mogą pojawiać się podczas sesji. Zwykle świadczą one o wewnętrznych, uświadomionych lub nieuświadomionych napięciach. Wiedza o tych wewnętrznych konfliktach jest ważna, bo umożliwia podjęcie następnych działań w celu poprawy swojego samopoczucia.

Niekiedy więc powrót do naturalnych drgań harmonicznych (związanych z 24-o minutowym cyklem biologicznym), może być na początku nieprzyjemny w odczuciach, co zależy od indywidualnego stanu rozchwiania (dysharmonii). Warto jednak skorzystać z tej informacji, by zgłębić przyczyny różnych życiowych dyskomfortów.

Holistyczne spojrzenie w prosty i wielowątkowy sposób wyjaśnia przyczyny wielu problemów zdrowotnych, emocjonalnych i innych. Z naszych doświadczeń wynika, że kontynuacja relaksu w harmonicznej fali poprawia balans psycho-emocjonalny. Ilość sesji, prowadzących do większej harmonii, zależy od indywidualnego stanu (od 3 do 9 daje trwały efekt poprawy).

Technologia H2020 cały czas się rozwija.

Ta naturalna, holistyczna technologia, związana z harmonią kosmicznych zegarów biologicznych, rozwija się w kierunku praktycznych zastosowań, związanych z ideą holistycznego samouzdrawiania. W tej chwili dokonujemy następnych ulepszeń, które pozwolą nam osiągnąć ten cel.

Zapraszamy na sesje!

 

Pozdrawiamy!

cykle biologiczne

Stacja ØHz | Wspólnie Nadajemy Dobrą Falę!