Przejdź do treści

Uzdrawiająca siła w Twoim domu.

Czy wiesz, że możesz korzystać z Holistycznych Sesji w celu uzdrowienia siebie na poziomie ciała, psyche i emocji? W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

Uzdrawiająca siła – jak ją uruchomić.

Po pierwsze nie jest to skomplikowane. Wystarczy podczas sesji wyrazić jasną i prostą intencję chęci uzdrowienia określonego problemu, a inteligentna harmoniczna fala będzie rozpuszczać napięcia na poziomie umysłu, ciała i duszy. Efektem będzie znaczna poprawa na poziomie samopoczucia i zdrowia.

Dalej prezentujemy prosty przepis na uruchomienie uzdrawiającej siły podczas holistycznych sesji relaksu i rewitalizacji.

Unikalne wibracje harmonii.

Stacja ØHz położona jest na zetknięciu 3 płyt tektonicznych, gdzie energia nieba i Ziemi łączy się w harmonijną całość.

Azory położone są na styku 3 wielkich płyt tektonicznych: północno amerykańskiej, afrykańskiej i europejskiej. To tzw. azorski hotspot z ciągłą aktywnością wulkaniczną i sejsmiczną.

15 km od naszej Stacji znajdują się aktywne kaldery wulkaniczne Furnas z gorącymi źródłami i ognistymi kraterami.

Górna kaldera pobliskiego Furnas, miasteczka żyjącego na aktywnym wulkanie.

Wszystkie napięcia zerują się w tym aktywnym sejsmicznie miejscu, przez co mamy tutaj unikalne warunki elektormagnetyczne oraz przyrodę, w której dużo łatwiej o psycho-emocjonalny balans, a regeneracja sił jest bardzo szybka.

Dzięki unikalnemu położeniu i niezwykłej energii, balansującej napięcia w skali całej planety, to miejsce uzdrawia ludzi, a my przesyłamy stąd harmoniczną i uzdrawiającą falę na odległość, do Twojego domu.

Co ciekawe, w Faial da Terra wielu przyjezdnych odczuwa obecność jakiejś “wyższej siły”, którą mieszkańcy od 500 lat sławią tutaj pod nazwą “Espirito Santo” (bezosobowy Duch Święty). Azory mają też swoją niezwykłą historię, o której pisał Platon ponad 2000 lat temu.

Uzdrawiająca siła – cuda, czy efekty racjonalnej wiedzy?

Holistyczne metody dają tak szybkie i pozytywne efekty, że przyzwyczajeni do tradycyjnych metod medycznych, traktujemy je w kategoriach cudu. A to przecież tylko naturalne i racjonalne podejście, w którym nasze emocje, myśli i stan ciała tworzą integralną całość, zależą od siebie nawzajem i stanowią o naszym ogólnym samopoczuciu. W związku z tym wprowadzenie efektu harmonicznego w bio-pole człowieka przyspiesza jego powrót do harmonii i zdrowia.

Wiara w działanie harmonicznej fali nie jest potrzebna:)

Historia E.
Nasz znajomy słabł z dnia na dzień, źle się czuł, wg lekarzy konieczne było leczenie sterydami i operacja. Zaproponowaliśmy mu miesięczny cykl sesji, w formie niezobowiązującego eksperymentu. Choć jego wiara w holistyczny holograf była niewielka;) to chęć wyzdrowienia była bardzo duża 🙂

Po miesiącu skontaktował się z nami w umówionym terminie, mówiąc, że lepiej się czuje, poprawiły się jego wyniki i poznał lekarza akupunktury, który od kilku dni zaczął pomagać mu wrócić do pełni zdrowia. Spytany o sesje zeznał;) że na pewno lepiej spał i budził się bardziej wypoczęty w czasie tego miesiąca, dodając, że coś w tym jest.

“Cudowna poprawa”.
Oczywiście można uznać tę poprawę za przypadek, ale ta historia jest jedną z wielu, które pokazują, że holistyczne metody działają, a czynnik wiary w uzdrawiającą moc harmonicznych wibracji nie jest konieczny. Wystarczy wyrażenie jasnej intencji o uzdrowieniu w polu harmonicznym, by uruchomić cały proces w sposób automatyczny.

Koincydencje a zmiana losu.
Podaliśmy ten przykład, bo opisuje charakter działania harmonicznej fali, której rewitalizujące częstotliwości nie tylko poprawiają samopoczucie. Gdy pojawia się harmonia, zmieniają się również różne okoliczności życia, pojawiają się nowi, pomocni ludzie, łatwiejsza jest zmiana nielubianej pracy, itd.

Efekt działania metod holistycznych jest całościowy, bo dotyczy zarówno zdrowia i samopoczucia, jak i najbliższego otoczenia, otwiera się przestrzeń “cudownych zbiegów okoliczności”, nazwanych przez Junga koincydencjami.

[wc_box color=”secondary” text_align=”center” margin_top=”” margin_bottom=”” class=””]

Zmiana losu na jego harmonijną wersję zaczyna się od harmonii w nas.

[/wc_box]

Uzdrawiająca siła – jak ją uruchomić podczas holistycznej sesji.

Przed sesją.
Kilka minut przed sesją wywietrz pokój, wyłącz telefony i komputer.
Możesz położyć się lub usiąść wygodnie.
Możesz zastosować znane Ci techniki relaksacyjne/medytacyjne do wyciszenia się przed sesją oraz w czasie jej trwania.

Zobacz proste ćwiczenie oddechowe.

W trakcie sesji.
Możesz po prostu skupić się na swoim oddechu.
Podczas sesji postaraj się oddychać brzuchem (oddech przeponowy).
Oddychaj spokojnie, w swoim tempie.
Możesz użyć naszej muzyki relaksacyjnej lub własnej ulubionej, ale nie jest to konieczne.

INTENCJA.
Wyraź wolę swojego uzdrowienia w formie prostego i jasnego podziękowania za nie, np. “dziękuję za moje uzdrowienie”.

Kontakt z uzdrawiająca siłą.
Postaraj się poczuć subtelną uzdrawiającą siłę i jej obecność w sobie.
Czy uzdrawiająca siła podróżuje przez ciało z Twoim oddechem, czy w innym rytmie?
Czy widzisz ją jako światło, kolor, czy ciepło w różnych częściach ciała?
A może masz delikatne dreszcze, fale ciepła i gorąca?

Każdy odczuwa harmoniczną falę na swój sposób, ale ważne jest, by czuć jej obecność i… realne działanie w relaksującym się ciele.
Obserwuj tę delikatną falę w sobie, wyciszając się z każdym oddechem w kierunku snu.

Po sesji.
Po sesji lub w jej trakcie zwykle pojawia się sen. Postaraj się go zapamiętać lub zapisać po obudzeniu. Ten sen może być źródłem dodatkowych wskazówek, mówiących o Twoim życiu, kolejnych możliwościach, konieczności drobnych zmian w stylu życia, itp.

[wc_box color=”secondary” text_align=”center” margin_top=”30″ margin_bottom=”30″ class=””]
Chcesz czuć się lepiej, być zdrowy i pełen sił?[/wc_box]

[wc_box color=”secondary” text_align=”center” margin_top=”30″ margin_bottom=”30″ class=””]
Wyraź swoją potrzebę podczas Holistycznej Sesji Relaksu i Rewitalizacji.*
[/wc_box]

Stacja ØHz | Nadajemy Dobrą Falę!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.